MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6035186
nr 603 5186
Stolar
3 st. Troeds Bjärnum, 1960-tal
Kondition: normalt bruksslitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 oktober 2009
kl 17:40:02
350 kr
800 kr
1.000 kr